Полірування автомобіля

Автомобіль не може виглядати «на всі сто» без нашого ретельного та дбайливого догляду.
Здавалося б, ми регулярно миємо свою машину, протираємо, намагаємося користуватись максимально акуратно, але все одно стала вона виглядати якось не так. Постаріла, чи що.
Справа в тому, що автомобіль постійно зазнає агресивного впливу навколишнього середовища. Сучасні лакофарбові матеріали, хоч і є дуже якісними та стійкими, все ж таки не здатні надовго надати доглянутого вигляду нашому автомобілю. Нам допоможе полірування кузова.
З плином часу під впливом сонця, дощів, солі, дрібних камінчиків з-під коліс попереду автомобіля, що йде, та інших факторів верхній шар покриття автомобіля починає поступово псуватися, а то й стиратися, з'являються подряпини, ризики, «павутинки», поверхня блякне і каламутніє.

З такими не дуже приємними явищами покликане боротися полірування автомобіля.
Наша компанія пропонує послугу полірування кузова автомобіля своїм клієнтам, які дбають про привабливість зовнішнього вигляду машин. Ми є одними з небагатьох сервісів, які надають цю послугу на високому рівні.

Розрізняють відновне та захисне полірування автомобіля.

Відновне полірування кузова, яке ще називають абразивним, передбачає обробку авто спеціальними пастами абразивного складу з різним ступенем зернистості. Якщо на кузові є глибокі подряпини, то проводиться локальне викурювання до досягнення необхідного ефекту. Після видалення дефектів і досягнення ідеально рівної поверхні кузов автомобіля покривається заключним захисним шаром з силікону. Цей шар забезпечує захист автомобіля від факторів навколишнього середовища, приємний блиск та антистатичні властивості. Варто відзначити, що з таким поліруванням кузова автомобіль менше схильний до забруднення і легше миється. На проведення такого роду полірування автомобіля потрібно від 8 до 10 годин.

При захисному поліруванні кузова застосовуються пасти без вмісту абразивного компонента. Захисне полірування автомобіля можна зробити двома способами – шляхом нанесення двох паст, що дозволяє усунути помутніння, дрібні потертості та надати блиск або методом полірування автомобіля спеціальним силіконовим складом, який надалі захистить автомобіль від впливу атмосферних опадів.Комплексний ремонт авто

різної складності

Гарантія якості робіт

на работу та запчастини

Професійна команда

впорається з будь-якими труднощами

Високоякісні запчастини

для авто різних марок та країн-виробників