Ремонт кузова автомобіля

Ремонт кузова - дуже трудомісткий процес, що вимагає, перш за все, професіоналізму від співробітників ЦРК. Ми здійснюємо ремонт кузова автомобіля при пошкодженнях будь-якої складності. Наш Центр Ремонту Кузовів має спеціалізоване обладнання, а майстри з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією відповідають за високу якість кузовних робіт.

 

Для проведення кузовного ремонту потрібна наявність запасних частин, для заміни на кожному конкретному автомобілі.

Наші фахівці підберуть, замовлять та привезуть усі необхідні запасні частини.

 

Після технологічного миття автомобіль потрапляє на арматурну ділянку, де відбувається розбирання автомобіля для подальшого кузовного ремонту та фарбування..

Розібраний автомобіль переміщається на кузовну ділянку, де висококваліфіковані спеціалісти зроблять безпосередній кузовний ремонт: усунення перекосу на стапелі, заміну кузовних (вварних) деталей, виправлення – жерстяні роботи.

 

Для витяжки та ремонту кузовів використовується два рихтувальні стапелі Blackhawk, вимірювальна система геометрії кузова Blackhawk, різноманітний рихтувальний інструмент, набори гідравлічних розтяжок, зварювальні напівавтомати, спотери для рихтування.

Після кузовної ділянки відрихтований автомобіль переміщається на малярську ділянку.

 

Після фарбування та полірування автомобіль збирають на арматурній ділянці, миють, проводять необхідні регулювальні роботи та віддають замовнику.

Бувають випадки, коли пошкодження на кузовних елементах автомобіля незначні: плавна вм'ятина без пошкодження лакофарбового покриття кузова, або пошкодження від граду, каштанів тощо. У такому разі немає необхідності в «класичному» кузовному ремонті, що передбачає рихтування та фарбування. Фахівці Центру Ремонту Кузовів запропонують безфарбовий ремонт: виправлення вм'ятин.

 

 

 

МИ ПОСТАРАЛИСЯ ЗРОБИТИ РЕМОНТ У НАС НАСТІЛЬКИ КОМФОРТНИМ НАСКІЛЬКИ ЦЕ МОЖЛИВО.Комплексний ремонт авто

різної складності

Гарантія якості робіт

на работу та запчастини

Професійна команда

впорається з будь-якими труднощами

Високоякісні запчастини

для авто різних марок та країн-виробників