Про нас

МИ ПОСТАРАЛИСЯ ЗРОБИТИ РЕМОНТ У НАС НАСТІЛЬКИ КОМФОРТНИМ, НАСКІЛЬКИ ЦЕ МОЖЛИВО.

Ремонт кузова автомобіля - це один із найскладніших видів автомобільного ремонту, що вимагає від виконавця бездоганної кваліфікації та величезного досвіду. Кузов - складна конструкція, яка забезпечує правильне положення та збереження всіх систем автомобіля. Його відмінний стан - гарантія довгої та справної роботи автомобіля, його комфортабельності та безпеки, а також презентабельного зовнішнього вигляду..

 

Кузовні роботи в ЦРК виконуються на сучасному технічному обладнанні з дотриманням технологій, що забезпечують високу якість кузовних робіт. Потенціал підприємства та накопичений досвід дозволяють виконувати кузовний ремонт різного ступеня складності.

 

При складних ушкодженнях кузовні роботи проводяться із відновленням геометрії кузова під контролем комп'ютерної системи на сучасних стапелях. Автомобілістів, крім кузовного ремонту, цікавить і професійне фарбування автомобіля. Навіть найякісніший і точніший ремонт кузова може звести нанівець низькопробне фарбування. Технологія нанесення лакофарбового шару повинна бути виконана з дотриманням усіх технічних норм, щоб наблизитися за якістю до заводського фарбування, найміцнішого та найестетичнішого. Саме тому в ЦРК використовуються тільки найкращі лаки та фарби від перевірених виробників, а також існує окремий цех фарбування з лабораторією з підбору кольору, де працюють професійні та досвідчені підготовники, маляри та колористи.

Комплексний ремонт авто

різної складності

Гарантія якості робіт

на работу та запчастини

Професійна команда

впорається з будь-якими труднощами

Високоякісні запчастини

для авто різних марок та країн-виробників