Фарбування автомобіля або його окремих частин

Фарбування автомобіля – це складний технологічний процес, який вимагає досвіду та професіоналізму від виконавців, наявності різноманітного обладнання та пристроїв.

Центр Ремонту Кузовів має в своєму розпорядженні спеціалізоване обладнання, а майстри з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією відповідають за високу якість малярських робіт.

Для фарбування автомобіля потрібна фарба, точно підібрана в колір. Наш колорист підбере і приготує фарбу прямо в малярському цеху, тому що лабораторія підбору знаходиться тут.

Наші фахівці підготують та пофарбують автомобіль повністю або пофарбують окремі деталі.

Фарбування обов'язково відбувається в фарбувально-сушильній камері. Це необхідна умова, тому що в даному випадку фарбування максимально наближене до заводського. У камері найсприятливіші умови для фарбування: по-перше, у камері рівномірне та яскраве освітлення; по-друге, повітряний потік, що проходить через камеру, проходить через фільтри, що зменшує кількість пилу, що знаходиться в повітрі; по-третє, в камері проводиться швидке та якісне сушіння авто після фарбування.

Для проведення фарбування наші фахівці мають у своєму розпорядженні дві підготовчі камери, дві фарбово-сушильні камери, інфрачервоне сушіння.

Огляд дефекту

Зазвичай для повного фарбування деталь повністю розбирають. При цьому все, що не підлягає фарбуванню - гумки, молдинги, ручки - знімають, щоб не забруднити фарбою. У своїй роботі ми виходимо з принципу, що деталь з автомобіля можна зняти тільки у разі нагальної потреби, наприклад, якщо потрібно пофарбувати її з двох сторін, замінити або зробити складний ремонт. Адже при знятті є ризик пошкодити заводське покриття на болтах та елементах кріплення. Для фарбування авто потрібна підготовка.

Для фарбування авто потрібна підготовка.

Перед фарбуванням автомобіля або його деталі (особливо це фарбування бампера) проводиться ретельна попередня підготовка. Застосовуючи спеціальні робочі інструменти, а головне – власні знання та навички, майстер з бляшаних робіт виправляє всі дефекти деталі.

Шпатлювання

Якщо поверхня кузова шорстка, покрита дрібними ризиками, нерівностями, фарбування не буде якісним. У цьому випадку майстер проводить шпатлювання, щоб надалі забезпечити ідеально рівне накладання фарби.

Ґрунтування

Ділянки із зачищеним металом покривають антикорозійним ґрунтом. Після цього наносять ґрунт вирівнювач, після чого поверхня стає абсолютно рівною.

Фарбування

Підбір фарби майстер-колорист виконує на комп'ютері, використовуючи програму "MOBIHEL", виходячи з коду фарби автомобіля. Така технологія підбору дозволяє досягти ідеальної відповідності до кольору вашого авто. Після остаточної підготовки поверхні до фарбування маляр з метою запобігання попаданню фарби на поверхні, які не повинні фарбуватися, «маскує» частини автомобіля, на які не повинна потрапляти фарбувальна речовина, спеціальним папером та плівкою, що не пропускають фарбу.

Сушіння

Після остаточного висихання лаку або емалі, пофарбована деталь проходить ретельний огляд, при якому контролюється якість фарбування. Тільки після цього може бути здійснено остаточне складання. Якщо деталь фарбували з одного боку, майстри видаляють переходи, роблять полірування. Ті елементи, які було знято, з ювелірною точністю монтуються на місце.

Контроль якості фарбування

Ми ретельно контролюємо якість виконаної нами роботи – чи це фарбування цілого авто, фарбування бампера або невеликого елемента, а також гарантуємо акуратне складання у разі необхідного демонтажу деталей. Нами визначено численні критерії, відповідність високому рівню яких робить нас професіоналами у такій справі як фарбування автомобіля.Комплексний ремонт авто

різної складності

Гарантія якості робіт

на работу та запчастини

Професійна команда

впорається з будь-якими труднощами

Високоякісні запчастини

для авто різних марок та країн-виробників